"E-TİCARET YAZILIMLARI"

iki web tasarım WEB TASARIM

E-ticaret sistemleri özeldir.Yalnızca içerik yönetmeniz değil , ürünlerinizi , müşterilerinizi , kullanıcılarınızı , istatistiklerinizi ve raporlarınızı yönetip detaylı satış raporları ve hangi ürünün daha fazla rağbet gördüğü gibi kritik konularda işlevsel olmalıdır.

Sınırsız sayıda ürün ekleyebildiğiniz , dünya haritası üzerinden hangi ülke ve bölgeye daha fazla satış yaptığınızı sisteme giriş yapar yapmaz görebildiğiniz.Sizi ofiste / evde masa başına bağlı olmaktan kurtaran , internet bağlantınızın olduğu her ortamda rahatlıkla ürün ekleme , düzenleme , sipariş takibi , kargo takip ve raporlara erişim , yönetim gibi aslında ağır ve meşakatli işlemleri dilediğiniz an akıllı telefon , tablet veya akıllı tv'leriniz aracılığı ile yapabilirsiniz.

E-Ticaret sitenize kayıt olan müşterilerinize toplu sms , mail , bildirim gönderebilir.Dilerseniz satın aldığınız e-posta ve numara listelerini sisteme yükleyip bir kerede binlerce insana anında ileti gönderebilirsiniz.

E-Ticaret sitenize gömülü olarak sunulan blog eklentisi ile farklı bir sisteme ihtiyacınız olmadan trafik ve arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkmak ve milyonlarca takipçiye ulaşabilmenizi sağlayacak Blog sistemi mevcuttur.

Dünya üzerinde ve Türkiye yasalarının izin verdiği bütün ödeme sistemleri ve SSL Sertifikaları ile %100 uyum içerisinde çalışabilmektedir.

Kredi kartı ile ödeme alabilmek için bankalara yüzlerce dolar yatırmanıza ve bir sanal pos kiralamanıza gerek yok.Ödeme sisteminiz istediğiniz an bizim aracılığımız ile sisteme entegre edilecektir.

Ürünleriniz çok fazla ve bunu için yeterli iş gücünüz bulunmuyor ise , ekibimiz size ürünlerinizin toplu yüklenmesi , günlük - haftalık - saatlik arama motorlarının çalışma prensiplerine bağlı ürün ekleme / güncelleme / çoğaltma konularında her zaman yardıma hazır.