"WEB EMLAK YÖNETİM YAZILIMLARI"

iki web tasarım WEB TASARIM

Türkiye piyasalarınını en çok kazandıran , rekabetin en yüksek olduğu , en fazla kötüye kullanım olan ve sektörde bilinçsiz olan ve hizmet verdiğini düşünen kişinin bulunduğu sektördür.

Emlakçısınız ancak bir web sitesine sahip değilsiniz.Ayrıca insanların ücretsiz üye olarak cüzi ücretler karşılığında ilanlarını ilk sıralara taşıdığı web sitelerine yılda binlerce lira ödemekte , 20 - 100 -200 gibi komik ilan adetleri ile ticaret yapmaya tahminen 1-2 milyondan fazla web sitelerine ilan girerek kayıtlı - kayıtsız / yasal - illegal kişi ile mücadele etmektesiniz.

Peki neden her yıl ödediğiniz ücretin neredeyse yıllık 4'te 1 oranında daha ucuza ve tamamı ile size ait ve özel bir sistem üzerinden ilanlarınızı yayınlayıp , sınırsız video , fotoğraf iletişim bilgisi açıklama hatta bizim aklımıza gelmeyen size özel olarak patenti alınabilecek fikirler ile geliştirilmiş bir web sitesi üzerinden satış / kiralama / reklam yapmayasınız?

Bir seviye yukarısında ise , oluşturabileceğimiz bir emlak yönetim sistemi ile diğer emlakçılardan yıllık / aylık / tek seferlik abonelik karşılığında kuralları kendinizin koyabileceği bir ilan sisteminiz olmasına ne derdiniz?

Emlak sistemlerinde bütün fikirlerinize ve piyasanızda en önde yer almak için dilediğiniz zaman , dilediğiniz il ve adreste toplantı ve briefing talep edebilirsiniz.