"İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ"

iki web tasarım WEB TASARIM

Dinamik web sitelerinizi yönetilebilir kılan arka planda size kolaylık ve hız ile içerik düzenlemenizi , içerik eklemenizi , medya yazı , ürün vb. web sitenize yüklemenize olanak sağlayan web yazılımlarıdır.

Ürettiğimiz içerik yönetim sistemleri (Content Management System)(İçerik Yönetim Sistemi) kolay kullanıma dayalı arayüz , hatasız , problemsiz kayıt , takip , yönetim sağlar.Son kullanıcı dostudur ve mobil cihazlarınızdan dilediğiniz an güncelleme yapabilmenizi , yeni içerikler üretmenizi ve bunları yayınlamanıza olanak sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

Diğer servis sağlayıcılardan farklı olarak , lisansını aldığınız üründe herhangi bir modül kısıtlaması bulunmamaktadır.Yani ihtiyacınız olduğunda modül için ekstra ücret ödemezsiniz.Ancak sistem genelini etkileyecek , büyük değişikliklere neden olacak ihtiyalarınızda sizinle müşterek olarak yapılan çalışmalar sonucunda ortak kararlar doğrultusunda ücretlendirme yapılabilir.

Kullandığınız hosting paketine bağlı olarak resim ve medya içeriklerinde herhangi bir sınırınız olmaz.Sayfa ekleme sınırınız yoktur , istediğiniz sayıda ve yoğunlukta içerik ve sayfa ekleyebilirisiniz.

Sistemlerimiz sizin özel ihtiyacınız olmadığı durumlarda standart olarak PHP , HTML5 , AJAX , JavaScript , Angular , SQL , MySQL , programlama ve kütüphaneleri kullanılarak üretilir.

Özel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimiz yazılım mühendisi , database uzmanı , Microsoft Ürün Uzmanı , Linux Yazılım Dilleri ve hayatını bilişim, yazılım ve tasarıma adamış bir sürü insan ile ekip olarak hazırız ve sürekli üretiyoruz.