"HAKKIMIZDA"

iki web tasarım WEB TASARIM

Çocukluğunda "Büyüdüğünde ne olacaksın?" sorusuna verdiği cevaplara göre ayrılır esasında insanlar.Hayalleri olanlar ve olmayanlar.İşte bizim ekibimiz hayalleri olan , hedef belirlemeden ama sonuna kadar gidip hedefi tam on ikiden vuran , işinde bir numara olmasada yaptığı işler on numara olan.Kendi düşüncelerinde ancak karşısında bulanana faydası olacaksa ısrarcı olan bir avuç insan ile çalışmaktayız ve çalışmaktasınız.

FS Bilişim 2002 yılında kuruldu.2011 yılına kadar yalnızca teknik destek ve hizmet verdiği müşterilerine özel Web Tasarım ve Yazılımları özel istekler üzerine gerçekleştirdi.2011 yılı itibari ile sektörün ağırlıklı olarak web tasarım ve web yazılım kısmına yönelik çalışmalar yapılması amacı ile iKi Tasarım Ajans ile 1000'den fazla web sitesini kullanıcılarına sundu.Bu sıralarda FS Bilişim ekibi , donanım , satış , teknik destek , hosting , domain tüccarlığı ve firmanın diğer ortaklıkları ile ilgilendi.Günümüzde halen sektörün iki önemli kulvarında değerli müşteri ve müşterimiz olacak sizlere uzmanı olduğu konularda sınırsız destek ve hizmet olanaklarıyla destekleriniz , eleştrileriniz ve hoşgörülerinizle yoluna devam etmektedir.

SİZE HİZMET VEREBİLECEĞİMİZ OLDUKÇA GENİŞ BİR YELPAZEYE SAHİBİZ. Web Tasarım Web Yazılım Grafik Tasarım Video ve Animasyon Tasarım Organizasyon Performans ve Özel Bilgisayar Sistemleri Veri Kurtarma ve Diğer Teknik Destek Hizmetleri Ayrıca yazamadığımız ve yazmakla bitmeyecek uzun bir listemiz var.Ayrıntılar ve burada göremedikleriniz hakkında ister bize yazın isterseniz telefon ile bilgi alın.

Teknolojinin hayatımızdaki önemli parçalarından birisi,kurumsal kimliğimiz olan web siteleridir.Ve bu işin profesyonel uzmanlar tarafından yapılması firmanızın kimliğini belirlemektedir. “iKi WEB TASARIM” Yazılım ve tasarım alanındaki profesyonelliğini ve tecrübesini “TEKNOCELL GRUP” ile birleştirerek gücüne güç katmıştır.

Başarı

Gereken bütün teknolojilerin kullanılması , sizin için geliştirilmesi , araştırma aşamasında size uygun teknolojilerin seçilmesi ve efektif olarak alacağınız hizmet veya servise entegre edilmesi / hizmetinizin ya da servisinizin üzerine kurulacağı teknolojinin belirlenmesi işinizi başarıya ulaştırır.

Web Tasarım

Web Tasarım , İşinize uygun olmalı web tasarımınız , aynı zamanda göz zevki ve teknolojide barındırmalı. Web tasarım konusunda seçeneğimiz ve yeteneğimiz oldukça fazla.Bu seçenekler arasından ister bir web tasarım seçin.Dilerseniz web tasarım yeteneklerimizden istediğiniz görünüm ve teknolojide web tasarım geliştirmemizi isteyin.

Yazılımdan Fazlası

Tasarım ve yazılımınız bizim tarafımızdan geliştirilmiş olmasa bile , İçerik yönetiminiz , sistem yönetiminiz , medya içerik yönetimi ve sağlanması , teknik yardım ve sizin aklınıza gelen bütün yönetim seçenekleri. Sosyal Ağların önemini bilenler için işini ileri taşımanın önemli araçlarından biri , Sosyal Medya Danışmanlığıdır.Facebook , Twitter , LinkedIN , Pinterest... Bütün Sosyal Ağlarda içerik paylaşımı , takipçi artırma , sosyal testler , programlar...

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Yönlendirilmiş Organik Reklam Web Projeleri SEO, işiniz için web tasarım kadar önemlidir! Tanımadığınız insanlar telefon numaranızı bilse dahi sizi tanımamaktadırlar.Numaranızı çevirdiklerinde size ulaşıp tanışırlar ve artık bu kişi ile sizin aranızda bir bilgi bapı bulunmaktadır.İşte SEO'da insanların arama motorlarına sizin ile alakalı kelimeler yazdığında sizi onlara tanıtmamız demek. Reklamlar ve tanıtım yöntemlerimiz var , ayrıca bu yöntem ve teknolojilerimiz kullanıcıların tam olarak aradıklarının siz olduğunu ve size ulaştıklarında sonuç konusunda tatmin olmalarına olanak sağlar.